Przepraszamy,
ale wykryliśmy problem
z Twoją przeglądarką.

Używasz nieaktualnej i nie wspieranej przez
producenta wersji przeglądarki, co może
skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem
treści. Jeśli widzisz ten komunikat może
to również oznaczać, że masz włączony tryb
zgodności. Zobacz jak go wyłączyć

Zapraszamy po wykonaniu
aktualizacji:

Sieć sklepów rolniczo-technicznych GRENE

Każdego dnia czekamy na naszych Klientów w ponad 150 placówkach zlokalizowanych głównie w najintensywniej rolniczo rozwiniętych powiatach. Ponieważ każdy sklep posiada kompletną informację o towarach znajdujących się w sąsiednich punktach, jesteśmy w stanie w bardzo krótkim czasie dostarczyć potrzebne części, które w danej chwili są niedostępne w konkretnej lokalizacji lub dostarczyć je w 24 godziny z Magazynu Centralnego. Jednak naszą największą siłą jest zaufanie jakim darzą nas Klienci. Wiedza i doświadczenie ponad 300 sprzedawców, którzy doskonale znają budowę najpopularniejszych maszyn i regularnie szkolą się poznając najnowsze technologie pozwala nam bardzo skutecznie doradzać w doborze części, a często i sposobie naprawy.

Sklep rolniczo technicznych doradztwo

 

Już ponad 100 sklepów oferuje dodatkowo usługę zakuwania węży hydraulicznych „na miejscu”, dzięki czemu nasi Klienci unikają kosztownych przestojów w pracy podczas awarii.

 

Zakuwanie węży hydraulicznych i siłowych

Przyjdź do sklepu GRENE i sprawdź nas! Co dziennie odwiedzają nas tysiące rolników, którzy wracaja bo GRENE to sprawdzony sklep dla rolnika.

Sklep rolniczo-techniczny GRENE