Przepraszamy,
ale wykryliśmy problem
z Twoją przeglądarką.

Używasz nieaktualnej i nie wspieranej przez
producenta wersji przeglądarki, co może
skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem
treści. Jeśli widzisz ten komunikat może
to również oznaczać, że masz włączony tryb
zgodności. Zobacz jak go wyłączyć

Zapraszamy po wykonaniu
aktualizacji:

Partnerstwo

Partnerstwo z GRENE

Kiedy zmniejszają się różnice w jakości produktów oferowanych przez poszczególnych producentów, klient nie widzi potrzeby zaopatrywania się u dotychczasowego dostawcy. By istnieć na rynku należy się wyróżniać, do czego my nieustannie dążymy. Reagujemy na potrzeby naszych klientów, wybiegamy im naprzeciw. Działamy na zasadzie partnerstwa. Potrzeby naszych klientów są naszymi potrzebami.

 

Wierzymy, że osobiste relacje odgrywają decydującą rolę dla zapewnienia pozytywnego wspólnego rozwoju. Sukcesy możliwe do osiągnięcia są tylko na drodze wzajemnej współpracy. Dajemy swoim klientom i współpracownikom swoje zaangażowanie, pracowitość, dodatkową dozę lojalności, zaufania i otwartości.

 

Zaopatrując się u nas nasi partnerzy – klienci okazują nam najwyższe zaufanie i w ten sposób przenoszą część odpowiedzialności za swoją firmę na nasze barki. Odpłacamy im za to oferując towary, rozwiązania i serwis, które pozwalają im zoptymalizować swoją firmę i produkcję. W ostatecznym rozrachunku dla partnera ważniejsze od niskiej ceny jest doświadczenie i kompetencje.

 

Nasi dostawcy to partnerzy, z którymi wspólnie się rozwijamy. Będziemy w związku z tym cały czas starać się nawiązywać kontakty z nowymi dostawcami z całego świata.

 

Załoga Grene to partnerzy, którzy rozumieją, że zakład pracy funkcjonuje odpowiednio tylko wtedy, kiedy ma odpowiednich pracowników: pracowitych, szczerych, lojalnych, gotowych poczynić wkład pracy i podjąć odpowiedzialność. W zamian za to zakład pracy poczuwa się do odpowiedzialności za każdego indywidualnego pracownika.