Przepraszamy,
ale wykryliśmy problem
z Twoją przeglądarką.

Używasz nieaktualnej i nie wspieranej przez
producenta wersji przeglądarki, co może
skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem
treści. Jeśli widzisz ten komunikat może
to również oznaczać, że masz włączony tryb
zgodności. Zobacz jak go wyłączyć

Zapraszamy po wykonaniu
aktualizacji:

O GRENE w skrócie

Historia firmy Grene zaczyna się w Danii. W 1915 r. jej założyciel Chr. C. Grene rozpoczął samodzielną działalność jako hurtowy sprzedawca artykułów do produkcji rolnej. Dzieje GRENE w Polsce zaczynają się w 1996 r., w momencie prywatyzacji firmy Agroma w Koninie. Po zakończeniu prywatyzacji i powstaniu spółki pracowniczej, została podjęta decyzja o pozyskaniu inwestora strategicznego. Wybór padł na duński firmę GRENE. Efekt? Powstanie spółki o tej samej nazwie, która w Polsce stała się najbardziej rozpoznawalną marką sklepów związanych z rolnictwem.

Jesteś w dobrych rękach

 

Bogata oferta

Części zamienne do traktorów i maszyn rolniczych była i jest najważniejsza gałęzią działalności. W miarę rozwoju firmy dostosowywaliśmy ofertę rozszerzając ją o części do niemal wszystkich zachodnich maszyn.

Obecnie zaopatrujemy we wszystko co potrzebne jest w gospodarstwie rolniczym. Od części do maszyn, produkty do zootechniki, nasiona, po opony, narzędzia, drobny sprzęt i zabawki związane z rolnictwem.

Jesteś w dobrych rękach

 

W asortymencie firmy znajduje się najwyższej jakości specjalistyczna odzież ochronna, która zyskała sobie rzeszę stałych użytkowników. W dziedzinie hydrauliki siłowej oferujemy klientom gotowe wyroby, węże, złącza jak i elementy przeznaczone do zastosowań specjalistycznych. Dostarczamy też produkty odpowiadające indywidualnym wymaganiom.

Miłośnicy jeździectwa znajdą w sklepie internetowym Grene oraz wybranych sklepach stacjonarnych artykuły jeździeckie i produkty do hodowli koni.

Dzięki ponad 100-letniemu doświadczeniu, szerokiej oraz dopasowanej ofercie staliśmy się sprawdzonym i rzetelnym dostawcą posiadającym tysiące zadowolonych klientów.

 

Otwórz z nami sklep

Jesteś w dobrych rękach

Wiedza zdobyta przez wiele lat prowadzenia i rozwoju sieci detalicznej jest wszechstronna i pełna. Dlatego z pełną odpowiedzialnością oferujemy naszym partnerom handlowym franczyzową formę współpracy. Jeśli jesteś zainteresowany posiadaniem własnego sklepu pod marką GRENE to zapraszamy do kontaktu www.franczyza-grene.pl.