Przepraszamy,
ale wykryliśmy problem
z Twoją przeglądarką.

Używasz nieaktualnej i nie wspieranej przez
producenta wersji przeglądarki, co może
skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem
treści. Jeśli widzisz ten komunikat może
to również oznaczać, że masz włączony tryb
zgodności. Zobacz jak go wyłączyć

Zapraszamy po wykonaniu
aktualizacji:

Aktualności

AKCJA ŻNIWA – Grene otwarte 7 dni w tygodniu
05 07.17

AKCJA ŻNIWA – Grene otwarte 7 dni w tygodniu

Żniwa to wyjątkowy czas, w którym rolnicy muszą pracować bez wytchnienia cały tydzień w dzień i w nocy. 
W rozpoczętym właśnie sezonie prac polowych punkty sprzedaży Grene są otwarte od poniedziałku do niedzieli!

Do odwołania w całej Polsce sklepy będą czynne: od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00-19:00 oraz w niedziele od 8:00-16:00. Czas trwania akcji w danym sklepie będzie uzależniony od czasu trwania żniw w danym regionie.

Znajdź najbliższy sklep Grene korzystając z lokalizatora sklepów KLIKNIJ 

Podczas żniw rolnicy powinni czuć się bezpiecznie i wiedzieć, że w razie awarii będą mieli możliwość szybkiego zakupu brakującego asortymentu. Elastyczne podejście Grene pozwala nie tylko na znalezienie części w sklepie stacjonarnym, ale także na szybkie zamówienia za pośrednictwem sklepu internetowego www.grene.pl. Na stronie można sprawdzić czy szukana część jest dostępna w poszczególnych sklepach, a także odnaleźć punkt sprzedaży, w którym pełniony jest dyżur żniwny.

Zależy nam na maksymalnym dopasowaniu oferty oraz usług do sezonu i prac towarzyszących mu w różnych częściach kraju. Przez cały tydzień sklepy Grene będą dostarczały niezbędny w czasie żniw asortyment, a pracownicy będą służyć fachową poradą.

W czasie zbiorów maszyny są w największym stopniu eksploatowane. Wówczas w kombajnie może popsuć się każda część. Powodem jest duże obciążenie i zużywanie się pewnych elementów. Nie chcemy, by rolnicy w takich sytuacjach przerywali prace w polu. Niektóre maszyny wymagają natychmiastowej naprawy, dlatego służymy pomocą 7 dni w tygodniu. Klientów zawsze traktujemy priorytetowo. AKCJĘ ŻNIWA kontunuujemy od kilku lat. Pomaga ona rolnikom w trudnym i pracochłonnym dla nich czasie. Dzięki temu specjalistyczne sklepy technicznego zaopatrzenia rolnictwa pod szyldem Grene cieszą się dużym zaufaniem klientów – podkreśla Jarosław Łuczak, szef Marketingu Grene.

 AKCJA ŻNIWA

.

Newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać informacje o nowościach i rabatach