Przepraszamy,
ale wykryliśmy problem
z Twoją przeglądarką.

Używasz nieaktualnej i nie wspieranej przez
producenta wersji przeglądarki, co może
skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem
treści. Jeśli widzisz ten komunikat może
to również oznaczać, że masz włączony tryb
zgodności. Zobacz jak go wyłączyć

Zapraszamy po wykonaniu
aktualizacji:

Aktualności

IZYDORY 2020 rozdane!
04 11.20

IZYDORY 2020 rozdane!

IZYDORY to coroczny plebiscyt firm z branży rolniczej, które cieszą się największym uznaniem wśród klientów. 29 października 2020 rozstrzygnięto wyniki trwającego blisko rok konkursu.
W związku z obostrzeniami wprowadzonymi przez rząd, w trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników odbyła się gala online. Prezes Polskiego Wydawnictwa Rolniczego dr Adam Koziołek razem z prezenterem Tomaszem Kammelem ogłosili tegorocznych zwycięzców.

 Izydory 2020 studio

Od stycznia do końca września 2020 rolnicy oddawali swoje głosy na firmy, którym ufają i które cenią w 9 kategoriach: Budownictwo, Chemia rolnicza, Ciągniki, Dealer/Części zamienne, Dystrybucja, Maszyny Rolnicze, Nasiennictwo i Smart Rolnictwo. W kategorii Dealer/części zamienne nominowani zostali:

1.Agromarket Jaryszki sp. z o.o.

2.Grene sp. z o.o.

3.Korbanek sp. z o.o.

Największą liczbę głosów i zwycięstwo w kategorii zdobyła sieć sklepów rolniczo-technicznych Grene,  reprezentowana podczas ogłoszenia wyników online przez Monikę Leksowską, Menadżera Marketingu w Kramp Polska i Katarzynę Studzińską, Specjalistę ds. Trade Marketingu. Monika Leksowska skomentowała wynik Grene: ,,To dla nas najważniejsze wyróżnienie, ponieważ pochodzi prosto od rolników – naszych klientów. Wszyscy wiemy, że rolnicy to wyjątkowi klienci – bardzo wymagający i ostrożni, dlatego zdobycie ich zaufania to nas wielka wygrana’’.

 

Statuetka powędrowała do  firmy Grene, uznanej za markę najbardziej przyjazną rolnikom. Grene od 25 lat funkcjonowania na rynku polskim stara się być zawsze blisko rolników. Wygrana w Izydorach potwierdziła tylko partnerskie relacje z klientami.

 

Kolejna edycja plebiscytu już 15.01.2021. Przekonamy się czy nominowanym w tym roku organizacjom po raz kolejny uda się zdobyć serca rolników.

Izydory 2020

 

.

Newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać informacje o nowościach i rabatach