Przepraszamy,
ale wykryliśmy problem
z Twoją przeglądarką.

Używasz nieaktualnej i nie wspieranej przez
producenta wersji przeglądarki, co może
skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem
treści. Jeśli widzisz ten komunikat może
to również oznaczać, że masz włączony tryb
zgodności. Zobacz jak go wyłączyć

Zapraszamy po wykonaniu
aktualizacji:

GRENE - Jesteś w dobrych rękach

W tych słowach kryje się wszystko: poczucie odpowiedzialności, umiejętność „podejmowania inicjatyw” i zaangażowanie, zarówno wobec naszych kolegów, dostawców, jak również klientów i partnerów biznesowych. Chcemy by nasi klienci i dostawcy czerpali korzyści ze współpracy z nami, a także mieli świadomość, że taka współpraca wzbogaca wartość ich własnej działalności i jest oparta na zasadach partnerskich. W ten sposób kreujemy rzeczywistość – chcemy by nasi partnerzy czuli, że z Grene są faktycznie w dobrych rękach.

 

Jednocześnie chcemy skupiać się na handlu, który stanowi centralny aspekt naszej działalności. „Być w dobrych rękach” oznacza wykorzystywanie szans i możliwości oraz silnych stron jakimi dysponuje Grene w codziennej działalności. W ten sposób, wzajemnie się uzupełniając i pomagając sobie – zapewnimy firmie dalszy wzrost.

 

Naszą intencją jest również, aby wszyscy pracownicy Grene mieli poczucie, że pracują w przyjaznej firmie, która umożliwia im rozwój i dostarcza codziennie nowych wyzwań. Chcemy stwarzać takie warunki pracy, by każdy pracownik chciał identyfikować się z firmą, angażować w jej działania i przyczyniać do jej rozwoju. Wierzymy, że to właśnie jest drogą prowadzącą do sukcesów.

 

GRENE - Jesteś w dobrych rękach